Інформаційний лист
щодо підвищення кваліфікації з англійської мови
в Інституті післядипломної освіти в 2023-2024 н.р.

На виконання наказу ректора від 06.06.2013 №1-188 та розпорядження 5-67 від 27.04.2016 з метою підготовки науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського до викладання навчальних дисциплін іноземним студентам англійською мовою Інститут післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІПО) у 2023-2024 н.р. продовжує навчання за програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників з англійської мови (рівень B2).

Навчання здійснюється за власний рахунок слухачів.

Навчальна програма «Англійська мова просунутого рівня В2» адресована слухачам, які вже володіють англійською мовою на рівні не нижче рівня B1 за шкалою CEFR.

Обсяг програми – 108 академічних годин. Термін навчання – 4-5 місяців (в залежності від розкладу). Чисельність навчальної групи – від 10 осіб.

Вартість навчання – 4200 грн.

Зміст програми «Англійська мова просунутого рівня В2»

У разі успішного закінчення навчання за програмою «Англійська мова просунутого рівня В2», слухачам надаватиметься Свідоцтво про підвищення кваліфікації. Міжнародні сертифікати щодо рівня володіння англійською мовою відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти ІПО не надає.

Звертаємо увагу:

  • проводиться обов’язкове попереднє тестування всіх потенційних слухачів на відповідність вимогам до необхідного рівня володіння англійською мовою;
  • для самостійного попереднього оцінювання власного рівня володіння мовою можна скористатися матеріалами, які додаються в окремому файлі (Додаток 1) або вільними ресурсами Інтернету.

Порядок зарахування на навчання:

бажаючі навчатися за програмою «Англійська мова просунутого рівня В2»:

  • здійснюють онлайн реєстрацію на сайті ІПО https://ipo.kpi.ua в розділі «Програми підвищення кваліфікації з англійської мови».
  • проходять тестування (проводиться відділом підвищення кваліфікації ІПО після отримання необхідної для формування групи кількості заявок);
  • у разі підтвердження необхідного рівня володіння англійською мовою за результатами тестування, укладають договір з ІПО про навчання та здійснюють оплату.

Термін подачі заявок: до 16 жовтня 2023 р.

Інформуємо, що цей Інформаційний лист розміщується також на сайті ІПО https://ipo.kpi.ua в розділі «Програми підвищення кваліфікації з англійської мови».

Із запитаннями можна звертатися за e-mail: pkv.ipo.kpi@gmail.com або за телефоном: (044) 204-99-63.

Адреса відділу підвищення кваліфікації ІПО КПІ ім. Ігоря Сікорського:

м. Київ, проспект Берестейський 37, корпус 1, енергокрило, офіс 40, к.1.

Контакти

Адреса: м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 1, енергокрило, офіс 40,
кімната 1.

E-mail: pkv.ipo.kpi@gmail.com

Тел. (044) 204-99-63,
(044) 204-99-65 

Як нас знайти