УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
«КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ імені ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО»
(КПІ ім. Ігоря Сікорського)

НАКАЗ

м. Київ                      2024 р.


Про створення центру підвищення кваліфікації в оборонній сфері інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського

Відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 09 вересня 2024 року (Протокол № 7)

НАКАЗУЮ:

1. З 01.10.2024 створити центр підвищення кваліфікації в оборонній сфері інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (індекс – 02.03.07).
2. З 01.10.2024 затвердити :

2.1. організаційну структуру інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського в новій редакції (Додаток 1);

2.2. положення про центр підвищення кваліфікації в оборонній сфері інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 2);

2.3. положення про інститут післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського в новій редакції (Додаток 3);

3. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г. внести відповідні зміни до штатного розпису в межах ліміту інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського.

4. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л. П. вжити заходів на виконання цього наказу в установленому порядку.

5. Визнати таким, що втратив чинність, додаток 1 до наказу від 22.08.2023 № НУ/171/2023 та додаток 2 до наказу від 07.2023 № НУ/125/2023.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор                                                       Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО

 

Додаток 1

до наказу «Про створення центру підвищення кваліфікації в оборонній сфері Інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Організаційна структура інституту післядипломної освіти

Додаток 2

до наказу «Про створення центру підвищення кваліфікації в оборонній сфері інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського»

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ЦЕНТР ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В ОБОРОННІЙ СФЕРІ
ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УКРАЇНИ
«КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ імені ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО»

КИЇВ 2024

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це положення визначає функції та статус центру підвищення кваліфікації в оборонній сфері інституту післядипломної освіти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (далі – центр).

1.2. Рішення про реорганізацію, ліквідацію центру приймається Вченою радою КПІ ім. Ігоря Сікорського і вводиться в дію наказом ректора в порядку та на умовах, передбачених законодавством, Статутом КПІ ім. Ігоря Сікорського.

1.3. У своїй діяльності центр керується Конституцією України, законами та іншими нормативно-правовими актами України й нормативною базою КПІ ім. Ігоря Сікорського.

1.4. Зміни й доповнення до цього положення затверджуються наказом ректора в установленому порядку.

1.5. Центр є навчально-науковою, навчально-практичною базою для слухачів підвищення кваліфікації та здобувачів, які навчаються за профільними навчальними програмами.

2. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ЦЕНТРУ

2.1. Підвищення кваліфікації фахівців у сферах, які забезпечують посилення обороноздатності України та країн НАТО.

3. ФУНКЦІЇ ЦЕНТРУ

Центр відповідно до покладених на нього завдань:

3.1. організовує й здійснює теоретичну підготовку та практичне навчання слухачів підвищення кваліфікації з питань які відповідають завданням Центру;

3.2. забезпечує підвищення кваліфікації фахівців, зокрема наукових і науково-педагогічних працівників, з питань оборонної інженерії та суміжних спеціальностей;

3.3. здійснює науково-інноваційну діяльність у галузі оборонної інженерії та суміжних напрямків;

3.4. сприяє впровадженню інноваційних розробок у галузі оборонної інженерії та суміжних напрямків;

3.5. здійснює співробітництво з грантодавцями та інвесторами щодо впровадження проектів оборонної сфери;

3.6. бере участь у співробітництві з вітчизняними й закордонними партнерами з питань які відповідають завданням Центру;

3.7. здійснює підготовку навчальних посібників, методичної, наукової та іншої літератури за профілем центру;

3.8. проводить окремі майстер-класи й тренінги із залученням вітчизняних і міжнародних експертів;

3.9. проводить конференції, семінари й конкурси з питань які відповідають завданням Центру.

4. ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА ЦЕНТРУ

4.1. Центр входить до структури інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського.

4.2. Керівництво центром здійснює директор центру.

4.3. Директор центру підпорядкований директору інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського і діє на підставі цього положення й посадової інструкції, у яких визначаються його повноваження.

4.4. На період тимчасової відсутності директора центру його повноваження виконує особа, призначена в установленому порядку.

4.5. Структура та штатний розпис центру визначається директором центру та директором інституту післядипломної освіти відповідно до обсягів, характеру й складності функцій, покладених на підрозділ, і погоджується з департаментом економіки та фінансів.

5. ПОВНОВАЖЕННЯ ДИРЕКТОРА ЦЕНТРУ

5.1. Здійснює керівництво центром і звітує перед директором інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського про виконання покладених на центр завдань.

5.2. Розподіляє посадові функціональні обов’язки працівників, складає посадові інструкції працівників центру. Завдання, функції, права й обов’язки працівників центру визначаються чинним законодавством, Статутом КПІ ім. ІгоряСікорського та Правилами внутрішнього розпорядку КПІ ім. ІгоряСікорського, цим положенням і посадовими інструкціями.

5.3. Здійснює контроль за роботою працівників центру.

5.4. Забезпечує:

5.4.1.  створення на кожному робочому місці належних умов праці відповідно до вимог чинного законодавства, а також додержання прав працівників, гарантованих законодавством про працю;

5.4.2.  дотримання положень законодавства щодо додержання прав і законних інтересів осіб з інвалідністю;

5.4.3.  додержання вимог чинного законодавства, Статуту КПІ ім. ІгоряСікорського й нормативної бази КПІ ім. Ігоря Сікорського та умов Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського;

5.4.4.  своєчасне ознайомлення працівників структурного підрозділу з їх посадовими інструкціями, Статутом КПІ ім. Ігоря Сікорського, Правилами внутрішнього розпорядку КПІ ім. Ігоря Сікорського, Колективним договором КПІ ім. Ігоря Сікорського, Антикорупційною програмою КПІ ім. Ігоря Сікорського, Кодексом честі КПІ ім. Ігоря Сікорського та цим положенням;

5.4.5.  захист інформації відповідно до законодавства;

5.4.6.  підвищення кваліфікації працівників центру;

5.4.7.  дотримання трудової й фінансової дисципліни.

5.5.  Вживає заходів для дотримання антикорупційної програми КПІ ім. ІгоряСікорського, запобігання конфлікту інтересів, проявам корупційних правопорушень.

5.6.  Надає пропозиції директору інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо вдосконалення управління й роботи центру.

5.7.  Вносить пропозиції в установленому порядку про призначення на посади й звільнення з посад працівників центру, їх заохочення та накладення дисциплінарних стягнень.

5.8.  Відповідно до основних завдань центру інформує директора інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського про виявлені порушення законодавства України. Візує й підписує документи в межах своїх повноважень.

5.9.  Спільно з юридичним управлінням бере участь у підготовці відповідей на звернення громадян, запити на публічну інформацію, а також запити на інформацію.

5.10.  Керівник центру має право:

5.10.1.  одержувати від структурних підрозділів інформацію й документи та використовувати їх для здійснення своєї діяльності;

5.10.2.  ініціювати й проводити наради з питань діяльності центру, брати участь в обговоренні та підготовці рішень щодо основних завдань центру;

5.10.3.  вносити пропозиції з питань удосконалення роботи центру, розробки нормативних актів КПІ ім. ІгоряСікорського, з інших питань, які належать  до компетенції центру.

5.11.  Несе персональну відповідальність за:

5.11.1.  організацію й виконання завдань і  функцій, покладених на центр;

5.11.2.  достовірність надання звітності за результатами діяльності центру й виконання затверджених планів роботи.

5.12.  Здійснює іншу діяльність у сфері своїх повноважень, визначених нормативними й розпорядчими документами КПІ ім. ІгоряСікорського.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

6.1. Усі працівники центру відповідно до своїх посадових інструкцій несуть відповідальність згідно з чинним законодавством за невиконання чи неналежне виконання трудових обов’язків, функцій і поставлених завдань, недотримання вимог достовірності інформації й збереження її конфіденційності, недостовірне ведення обліку та складання звітності, недотримання вимог нормативних актів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

7. ВЗАЄМОВІДНОСИНИ З ІНШИМИ ПІДРОЗДІЛАМИ

7.1. Центр у своїй діяльності взаємодіє зі структурними підрозділами КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо надання й отримання інформації, документації, проєктів документів, висновків тощо для виконання своїх завдань і функцій.

7.2. Конкретні повноваження й порядок здійснення взаємозв’язків між працівниками центру з іншими підрозділами КПІ ім. Ігоря Сікорського встановлюється їх посадовими інструкціями.

8. ФІНАНСУВАННЯ ЦЕНТРУ

8.1. Джерелом фінансування діяльності центру є кошти спеціального фонду Державного бюджету України, кошти залучені в 8.2. рамках співпраці з грантодавцями, спонсорами, меценатами тощо.

Штатний розпис центру затверджується в установленому порядку й погоджується з департаментом економіки та фінансів.

Ректор                                                       Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО

Додаток 3

до наказу «Про створення центру підвищення кваліфікації в оборонній сфері інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського»

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ УКРАЇНИ
«КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ імені ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО»

КИЇВ 2024

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це положення визначає функції та статус інституту післядипломної освіти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі – інститут).

1.2. Рішення про реорганізацію, ліквідацію інституту приймається Вченою радою КПІ ім. Ігоря Сікорського і вводиться в дію наказом ректора в порядку та на умовах, передбачених чинним законодавством, Статутом КПІ ім. Ігоря Сікорського.

1.3. У своїй діяльності інститут керується Конституцією України, законами та іншими нормативно-правовими актами України й нормативною базою КПІ ім. Ігоря Сікорського.

1.4. Інститут має печатку, штамп і бланк, зразки яких затверджуються ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського.

1.5. Зміни й доповнення до цього положення затверджуються наказом ректора в установленому порядку.

2. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ІНСТИТУТУ

  • Створення умов для безперервного навчання впродовж життя, підвищення якості освіти й розширення доступу до освітніх ресурсів представників різних вікових груп і верств населення за рахунок ефективного інтегрування інформаційно-комунікаційних технологій (далі – ІКТ) в освітню сферу.
  • Забезпечення надання освітніх послуг за програмами післядипломної освіти з наступної (другої) вищої освіти й підвищення кваліфікації (спеціалізації) за всіма акредитованими спеціальностями в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Забезпечення інтегрування ІКТ в освітній процес КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  • Забезпечення підвищення кваліфікації науково-педагогічних, наукових та педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського для впровадження й ефективного використання ними ІКТ і технологій дистанційного навчання.
  • ІКТ-забезпечення інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge» КПІ
    ім. Ігоря Сікорського.
  • Організація проведення досліджень у галузі методики й методології застосування електронних, дистанційних форм навчання, забезпечення використання отриманих результатів в освітньому процесі, впровадження та оновлення технологій дистанційного навчання.
  • Участь у міжнародній діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського задля інтегрування національної освітньої системи у світовий освітній простір, а також співпраці щодо виконання інноваційних проєктів.

 3. ФУНКЦІЇ ІНСТИТУТУ

Інститут відповідно до покладених на нього завдань:

  • Здійснює організаційно-координаційну діяльність, спрямовану на:
    • забезпечення роботи системи післядипломної освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського;
    • організацію освітнього процесу й інтегрування зусиль усіх підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського в забезпеченні післядипломної освіти;
    • створення єдиної бази даних (навчальних програм, викладачів, слухачів, виданих документів встановленого зразка) системи післядипломної освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського;
    • забезпечення інформаційної, консультативної й організаційної підтримки науково-педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського, які планують або беруть участь в освітньому процесі за програмами післядипломної освіти;
    • надання освітніх послуг за програмами наступної (другої) вищої освіти й за програмами підвищення кваліфікації слухачів;
    • надання освітніх послуг із підвищення кваліфікації, науково-педагогічних, наукових та педагогічних працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського;
    • координацію роботи кафедр КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо організації й забезпечення високої якості освітніх послуг за програмами післядипломної освіти, залучення до освітнього процесу висококваліфікованих викладачів;
    • впровадження в освітній процес інноваційних освітніх технологій, зокрема технології дистанційного навчання;
    • використання інструментарію неформальної й інформальної освіти для задоволення потреб підприємств, установ і організацій у забезпеченні інтелектуального розвитку їх персоналу;
  • Здійснює навчально-методичну діяльність, спрямовану на впровадження сучасних педагогічних та інформаційних технологій, розроблення методик викладання й програм післядипломної освіти за спеціальностями, акредитованими в КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • Здійснює діяльність, спрямовану на забезпечення освітнього процесу за всіма спеціальностями й програмами післядипломної освіти, а також контроль знань, умінь і навичок слухачів;
  • Здійснює науково-методичну роботу за напрямами:
    • підготовки підручників, навчальних посібників, наукової й методичної літератури;
    • проведення експертизи навчальних посібників, наукової й методичної літератури, розроблених науково-педагогічними працівниками для забезпечення освітнього процесу за програмами підвищення кваліфікації (спеціалізації);
    • проведення експертизи вебресурсів навчальних дисциплін, розроблених науково-педагогічними працівниками для розміщення в банку вебресурсів КПІ ім. Ігоря Сікорського з подальшим використанням у навчальному процесі;
    • створення вебресурсів (інформаційних ресурсів) навчального призначення (дистанційних курсів, електронних підручників, тестових систем, віртуальних лабораторних робіт тощо);
  • Здійснює науково-виробничу діяльність, спрямовану на створення програмного забезпечення, призначеного для технологічної підтримки дистанційного навчання, застосування вебресурсів та інших інформаційних ресурсів в освітньому процесі;
  • Бере участь у міжнародній діяльності, спрямованій на взаємодію з іноземними університетами-партнерами, а також із міжнародними фондами, іншими організаціями, які заінтересовані у спільних діях щодо розвитку системи післядипломної освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • Бере участь в інноваційній діяльності, спрямованій на організацію й підтримку інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge» з метою комерціалізації науково-технічних розробок і стартап-проєктів науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • Забезпечує співробітництво з установами, організаціями й підприємствами різних галузей, націлене на ефективну взаємодію з ними як корпоративними замовниками навчальних послуг і учасниками навчального процесу за програмами післядипломної освіти;
  • Організовує й забезпечує дії з підвищення рівня неперервної освіти в сучасних умовах:
    • вивчення й впровадження інноваційних технологій навчання дорослих, їх наукового, інформаційного і методичного забезпечення; поєднання традиційних та інноваційних методів підвищення кваліфікації, стажування, перепідготовки через модифікацію й модернізацію освітнього процесу шляхом запровадження технологій індивідуального навчання (менторинг, коучинг, баддінг, шедоуінг тощо), екстернатного, дистанційного Е-навчання (вебінари, мобільне, ігрове та ін.), виїзних семінарів і курсів без відриву від виробничого процесу; диференціація змісту навчання на замовлення погоджених програм підвищення кваліфікації персоналу всіх категорій (управлінського й виконавчого);
    • розроблення програм підвищення кваліфікації, зміст яких враховує попередньо й спільно ідентифіковані проблемні питання в організації ефективної діяльності конкретних підприємств галузі;
    • постійне оновлення змісту навчальних програм, робочих навчально-тематичних планів і навчальних занять із попереднім вивченням запитів та потреб майбутніх слухачів у техніко-технологічних, фінансово-економічних, юридично-організаційних складових виробництва; можливості розроблення й реалізації індивідуальних освітніх траєкторій слухачів інституту від підвищення кваліфікації або отримання другої освіти до подальшого навчання в магістратурі, аспірантурі й докторантурі КПІ ім. Ігоря Сікорського;
    • формування у слухачів курсів інституту сучасного гармонізованого стилю мислення, забезпечення оволодіння слухачами ефективними стратегіями, технологіями й техніками життєтворчості та самореалізації в професійній діяльності й соціальному середовищі.

4. СТРУКТУРА І ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ІНСТИТУТУ

До організаційної структури інституту входять:

    • відділ наступної (другої) вищої освіти;
    • відділ підвищення кваліфікації (спеціалізації);
    • відділ технологій дистанційного навчання;
    • центр інноваційного підприємництва;
    • Українсько-Китайський центр інженерних інновацій;
    • навчально-інноваційний центр протезування і реабілітації;
    • центр підвищення кваліфікації в оборонній сфері.
  • Керівництво інститутом здійснює директор інституту.
  • Директор інституту підпорядкований першому проректору і діє на підставі цього положення й посадової інструкції, у яких визначаються його повноваження.
  • На період тимчасової відсутності директора інституту його повноваження виконує особа, призначена в установленому порядку.
  • Структура та штатний розпис інституту визначається директором інституту відповідно до обсягів, характеру й складності функцій, покладених на інститут, і погоджується з департаментом економіки та фінансів.

 6. ПОВНОВАЖЕННЯ ДИРЕКТОРА ІНСТИТУТУ

  • Здійснює керівництво інституту та звітує перед керівництвом КПІ ім. Ігоря Сікорського про виконання покладених на інститут завдань.
  • Розподіляє посадові функціональні обов’язки працівників, складає й затверджує посадові інструкції працівників інституту. Завдання, функції, права й обов’язки працівників інституту визначаються чинним законодавством, Статутом КПІ ім. Ігоря Сікорського та Правилами внутрішнього розпорядку КПІ ім. Ігоря Сікорського, цим положенням і посадовими інструкціями.
  • Здійснює контроль за роботою працівників інституту.
  • Забезпечує:
    • створення на кожному робочому місці належних умов праці відповідно до вимог чинного законодавства, а також додержання прав працівників, гарантованих законодавством про працю;
    • дотримання положень законодавства щодо додержання прав і законних інтересів осіб з інвалідністю;
    • додержання вимог чинного законодавства, Статуту КПІ ім. Ігоря Сікорського, нормативної бази КПІ ім. Ігоря Сікорського та умов Колективного договору КПІ ім. Ігоря Сікорського;
    • своєчасне ознайомлення працівників інституту з їх посадовими інструкціями, Статутом КПІ ім. Ігоря Сікорського, Правилами внутрішнього розпорядку КПІ ім. Ігоря Сікорського, Колективним договором КПІ ім. Ігоря Сікорського, Антикорупційною програмою КПІ ім. Ігоря Сікорського, Кодексом честі КПІ ім. Ігоря Сікорського та цим положенням;
    • захист інформації відповідно до законодавства;
    • підвищення кваліфікації працівників інституту;
    • дотримання трудової й фінансової дисципліни.
    • Вживає заходів для дотримання Антикорупційної програми КПІ ім. Ігоря Сікорського, запобігання конфлікту інтересів, проявам корупційних правопорушень.
  • Надає пропозиції керівництву КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо вдосконалення управління й роботи інституту.
  • Вносить пропозиції, в установленому порядку, про призначення на посади й звільнення з посад працівників інституту, їх заохочення та накладення дисциплінарних стягнень.
  • Відповідно до основних завдань інституту інформує керівництво КПІ ім. Ігоря Сікорського про виявлені порушення законодавства України.
  • Візує й підписує документи в межах своїх повноважень.
  • Спільно з юридичним управлінням бере участь у підготовці відповідей на звернення громадян, запити на публічну інформацію, а також запити на інформацію.
  • Директор інституту має право:
    • одержувати від структурних підрозділів інформацію й документи, необхідні для здійснення діяльності інституту;
    • ініціювати й проводити наради з питань діяльності інституту, брати участь в обговоренні та підготовці рішень щодо основних завдань інституту;
    • вносити пропозиції з питань удосконалення роботи інституту, розробки нормативних актів КПІ ім. Ігоря Сікорського, з інших питань, які належать до компетенції інституту.
  • Персонально відповідає за:
    • організацію й виконання завдань і функцій, покладених на інститут;
    • достовірність надання звітності за результатами діяльності інституту й виконання затверджених планів роботи;
    • контроль за цільовим використанням коштів інституту.
  • Здійснює іншу діяльність у сфері своїх повноважень, визначених нормативними й розпорядчими документами КПІ ім. Ігоря Сікорського.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

  • Усі працівники інституту відповідно до своїх посадових інструкцій несуть відповідальність згідно з чинним законодавством за невиконання чи неналежне виконання трудових обов’язків, функцій і поставлених завдань, недотримання вимог достовірності інформації й збереження її конфіденційності, недостовірне ведення обліку та складання звітності, недотримання вимог нормативних актів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

8. ВЗАЄМОВІДНОСИНИ З ІНШИМИ ПІДРОЗДІЛАМИ

Інститут у своїй діяльності взаємодіє з:

  • Структурними підрозділами (навчально-науковими інститутами, факультетами, кафедрами) КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо:
    • забезпечення навчального процесу за програмами наступної (другої) вищої освіти слухачів за акредитованими спеціальностями КПІ ім. Ігоря Сікорського;
    • забезпечення підвищення кваліфікації їх співробітників (науково-педагогічних, наукових працівників, фахівців і керівників підрозділів);
    • реалізації навчання слухачів (представників сторонніх установ, організацій, підприємств) за програмами підвищення кваліфікації (спеціалізації), а саме: розроблення навчальних програм, організація й здійснення навчального процесу із залученням науково-педагогічних працівників відповідних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського;
    • надання й отримання інформації, документації, проєктів документів, висновків тощо для виконання своїх завдань і функцій;
    • виконання завдань з питань створення й використання вебресурсів та інших інформаційних ресурсів навчального призначення;
    • спільного розроблення й розміщення на сайті ІПО вебресурсів (інформаційних ресурсів) навчального призначення (дистанційних курсів, електронних підручників, тестів, віртуальних лабораторних робіт, віртуальних практикумів тощо);
    • проведення наукових і науково-практичних відеоконференцій;
    • здійснення експертизи інформаційних ресурсів навчального призначення, створених науково-педагогічними працівниками КПІ ім. Ігоря Сікорського;
    • департаментом організації освітнього процесу (навчально-методичне управління) – з питань розроблення навчальних планів;
    • департаментом економіки та фінансів – з питань ведення бухгалтерського обліку, фінансової звітності, складання й виконання інститутом кошторису спеціального фонду Державного бюджету України;
    • департаментом інновацій і трансферу технологій – щодо впровадження інновацій у механізми наступної й дистанційної освіти, курси підвищення кваліфікації;
    • департаментом міжнародного співробітництва – щодо організації й реалізації міжнародних проєктів у сфері інформаційних технологій для освіти та післядипломної освіти;
    • відділом кадрів – з питань підготовки проєктів наказів щодо особового складу інституту;
    • юридичним управлінням – з правових питань, пов’язаних із підготовкою проєктів документів відповідно до чинного законодавства;
    • загальним відділом – з питань ведення діловодства, отримання наказів, розпоряджень ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського й передання інформації про їх виконання.
  • Конкретні повноваження й порядок здійснення взаємозв’язків працівників інституту з іншими підрозділами КПІ ім. Ігоря Сікорського встановлюється їх посадовими інструкціями.

9. ФІНАНСУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ІНСТИТУТУ

  • Фінансування діяльності інституту здійснюється за кошти загального й спеціального фондів Державного бюджету України.
  • Штатний розпис інституту затверджується в установленому порядку й погоджується з департаментом економіки та фінансів.

Ректор                                                       Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО

Положення про ІПО КПІ ім. Ігоря Сікорського (2024р.)