Шановні колеги!

Запрошуємо вас на сертифікацію з енергетичного аудиту будівель за новим професійним стандартом!

Центр підготовки енергоменеджерів Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту (НН ІЕЕ) Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (більше інформації за посиланням: http://surl.li/rfpxl) пропонує розширити вашу діяльність із сертифікації енергетичної ефективності, енергетичного аудиту будівель та обстеження технічних установок.

Наш кваліфікаційний центр, який акредитовано Національним агентством кваліфікації (сертифікат №167 – детальніше див. http://surl.li/tpeyv), надає унікальну можливість прийняти участь у сертифікаційному іспиті для енергетичних аудиторів будівель за професійним стандартом «Енергетичний аудитор будівель 7 рівень НРК» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №40 від 16.01.2024 «Про затвердження Порядку проведення сертифікації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності, енергетичного аудиту будівель та обстеження технічних установок».

Чому варто пройти сертифікацію?

  • виконання законодавчих вимог – відповідно до п.6. статті 7 Закону України «Про енергетичну ефективність будівель»: «Сертифікація енергетичної ефективності та енергетичний аудит будівлі здійснюються на договірних засадах енергоаудитором будівель, який не має обмеження доступу до електронного кабінету енергоаудитора будівель Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» (такий доступ надається після проходження сертифікації у нашому кваліфікаційному центрі);
  • професійне визнання – здобуття сертифіката енергетичного аудитора будівель засвідчить Вашу кваліфікацію та знання у сфері енергетичного аудиту;
  • кар’єрне зростання – сертифіковані енергоаудитори є більш конкурентоспроможними на ринку праці та мають кращі можливості для просування;
  • збільшення довіри клієнтів – Ваш сертифікат буде доказом надійності та професіоналізму для Ваших клієнтів.

Сертифікаційний іспит складатиметься з теоретичної частини та практичного завдання, де учасники продемонструють свої вміння в аналізі енергоспоживання та виявленні потенційних поліпшень енергетичної ефективності будівель, а також складання енергетичного сертифікату будівлі.

У разі необхідності попередньо пройти курси підвищення кваліфікації для актуалізації знань відповідно до чинних нормативних актів, наш тренінговий центр може надати такі послуги.

 

Як зареєструватися?

Email: tcemkpi2023@gmail.com

Телеграм-група: https://t.me/TCEM_NNIEE

Телефон: +380442048643, +380509813908

 

Розширюйте свої професійні можливості вже зараз, сертифікувавшись за новим кваліфікаційним стандартом «Енергетичний аудитор будівель 7 рівень НРК» одними з перших!

 

З найкращими побажаннями,

Директор Центру підготовки енергоменеджерів
НН ІЕЕ КПІ імені Ігоря Сікорського

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Анатолій

к.т.н., доц., EUREM UA-IEV-0001