ДОКУМЕНТИ
Наказ НТУУ «КПІ» № 1-123 від 29.03. 2013 року Про затвердження Положення про Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти» НТУУ «КПІ» та Положення про підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ» [далі…]

ПОЛОЖЕННЯ про Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» [далі…]

ПОЛОЖЕННЯ про підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» [далі ]

ПОЛОЖЕННЯ про набір на навчання за програмами наступної вищої освіти 2019-2020 рік [далі…]

НМК «Інститут післядипломної освіти» – це спеціалізований освітній комплекс КПІ ім. Ігоря Сікорського, основним завданням якого є управління системою післядипломної освіти в найбільшому технічному університеті України.
Наша діяльність спрямована на забезпечення післядипломної освіти за акредитованими спеціальностями університету та надання якісних освітніх послуг за навчальними програмами другої вищої освіти, середньострокових та короткострокових курсів підвищення кваліфікації фахівців.
До складу нашого комплексу входить Український інститут інформаційних технологій в освіті, що гарантує широке застосування у навчальній діяльності інформаційно-комунікаційних технологій та надання доступу до розроблених веб-ресурсів навчальних дисциплін.
Всі бажаючі навчатися за програмами післядипломної освіти, набути нові фахові знання та підвищити свою майстерність можуть швидко знайти вичерпну інформацію на нашому сайті:

  • У розділі «Друга вища освіта» надається перелік та опис спеціальностей, за якими можна отримати другу вищу освіту.
  • Розділи «Підвищення кваліфікації» і «Тренінги та семінари» містять дані про короткострокові та середньострокові програми підвищення кваліфікації фахівців.
  • Розділ «Корпоративне навчання» надає інформацію про підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів енергетичних підприємств і організацій Міненерговугілля та спеціалістів-енергетиків промислових підприємств. НМК «ІПО» пропонує підприємствам та компаніям співпрацю у напрямі організації корпоративного навчання.
  • У розділі «Дистанційні курси» знаходиться широкий вибір дисциплін для забезпечення дистанційного навчання.
  • У розділі “Підвищення кваліфікації для енергетиків” знаходяться програми підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів енергетичних підприємств і організацій та спеціалістів-енергетиків промислових підприємств
Сподіваємося, що інформація нашого сайту стане корисною всім, хто хоче отримати нові знання для розширення своїх можливостей та кар’єрного зростання.