ДОКУМЕНТИ
НАКАЗ та ПОЛОЖЕННЯ про Інститут післядипломної освіти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» [далі]

Інститут післядипломної освіти – це спеціалізований інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського, основним завданням якого є управління системою післядипломної освіти в найбільшому технічному університеті України.

Основні завдання  ІПО – Створення умов для безперервного навчання впродовж життя, підвищення якості освіти та розширення доступу до освітніх ресурсів представників різних вікових груп та верств населення за рахунок ефективного інтегрування інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в освітню сферу.

Наша діяльність спрямована на забезпечення післядипломної освіти за акредитованими спеціальностями університету та надання якісних освітніх послуг за навчальними програмами другої вищої освіти, середньострокових та короткострокових курсів підвищення кваліфікації фахівців.
До складу нашого інституту входить Центр інформаційних технологій в освіті, що гарантує широке застосування у навчальній діяльності інформаційно-комунікаційних технологій та надання доступу до розроблених веб-ресурсів навчальних дисциплін.
Всі бажаючі навчатися за програмами післядипломної освіти, набути нові фахові знання та підвищити свою майстерність можуть швидко знайти вичерпну інформацію на нашому сайті:

  • У розділі «Друга вища освіта» надається перелік та опис спеціальностей, за якими можна отримати другу вищу освіту.
  • Розділи «Підвищення кваліфікації» містять дані про короткострокові та середньострокові програми підвищення кваліфікації фахівців.
  • Розділ «Корпоративне навчання» надає інформацію про підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів енергетичних підприємств і організацій Міненерговугілля та спеціалістів-енергетиків промислових підприємств. ІПО пропонує підприємствам та компаніям співпрацю у напрямі організації корпоративного навчання.
  • При посиланні на Центр інформаційних технологій в освіті ви отримаєте широкий вибір дисциплін для забезпечення дистанційного навчання.
  • У розділі “Підвищення кваліфікації для енергетиків” знаходяться програми підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів енергетичних підприємств і організацій та спеціалістів-енергетиків промислових підприємств
Сподіваємося, що інформація нашого сайту стане корисною всім, хто хоче отримати нові знання для розширення своїх можливостей та кар’єрного зростання.