Про нас

НМК «Інститут післядипломної освіти» - це спеціалізований освітній комплекс НТУУ «КПІ», основним завданням якого є управління системою післядипломної освіти в найбільшому технічному університеті України.

Стрімкий розвиток технічного прогресу, посилення інтелектуальної складової економіки, широке впровадження інформаційно-комунікаційних технологій вимагають від фахівців постійного оновлення знань та опанування сучасних технологій. Принцип навчання впродовж усього життя перестає бути закликом та стає реальною необхідністю.

Наша діяльність спрямована на забезпечення післядипломної освіти за акредитованими напрямами і спеціальностями НТУУ «КПІ» та надання якісних освітніх послуг за навчальними програмами перепідготовки (другої вищої освіти), середньострокових та короткострокових курсів підвищення кваліфікації фахівців.

До складу нашого комплексу входить Український інститут інформаційних технологій в освіті, що гарантує широке застосування у навчальній діяльності інформаційно-комунікаційних технологій та надання доступу до розроблених веб-ресурсів навчальних дисциплін.

Всі бажаючі навчатися за програмами післядипломної освіти, набути нові фахові знання та підвищити свою майстерність можуть швидко знайти вичерпну інформацію на нашому сайті:

• У розділі «Перепідготовка (Друга вища освіта)» надається перелік та опис спеціальностей, за якими можна отримати другу вищу освіту.
  • Розділи «Підвищення кваліфікації» і «Тренінги та семінари» містять дані про короткострокові та середньострокові програми підвищення кваліфікації фахівців.
  • Розділ «Корпоративне навчання» надає інформацію про підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів енергетичних підприємств і організацій Мінпаливенерго та спеціалістів-енергетиків промислових підприємств. НМК «ІПО» пропонує підприємствам та компаніям співпрацю у напрямі організації корпоративного навчання.
  • У розділі «Дистанційні курси» знаходиться широкий вибір дисциплін для забезпечення дистанційного навчання.

Сподіваємося, що інформація нашого сайту стане корисною всім, хто впевнений у необхідності отримання нових знань для розширення своїх можливостей та кар'єрного зростання.

Директор - Малюкова Інна Геннадіївна, кандидат технічних наук, член Правління інституту ЮНЕСКО інформаційних технологій в освіті, член робочої групи МОН з розробки нормативно-правового забезпечення дистанційного навчання

ДОКУМЕНТИ

Наказ НТУУ «КПІ» № 1-123 від 29.03. 2013 року Про затвердження Положення про Навчально-методичний комплекс
«Інститут післядипломної освіти» НТУУ «КПІ» та Положення про підвищення
кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ»

ПОЛОЖЕННЯ
про Навчально-методичний комплекс «Інститут післядипломної освіти» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

ПОЛОЖЕННЯ
про підвищення кваліфікації та стажування
науково-педагогічних працівників
Національного технічного університету України
«Київський політехнічний інститут»
[далі ]

ПОЛОЖЕННЯ
про набір на навчання за програмами наступної вищої освіти
[далі...]

Адреса: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 1, кімната 262.

Тел. (044) 204 81 08, (044) 204 81 63

E-mail: ipo@ipo.kpi.ua