НМК «ІПО» інформує про набір на навчання за програмами підвищення кваліфікації обсягом 72 акад. години (2,4 кредитів ЕСTS) в 2021-2022 н.р.

Таблиця 1. Перелік навчальних програм 2021-2022 н.р. (обсягом 72 акад. год.)

Назва програми*
1. Практика планування та створення середовища для дистанційного навчання з використанням Microsoft Teams
2. Практика застосування сервісу Notion для управління власними інформаційними ресурсами
3. Основи управління інноваційними проектами

*За посиланням на назві програми можна ознайомитись зі змістом програми.

Обсяг програм 72 академічні години.

Термін навчання1-1,5 місяці (в залежності від розкладу).

Вартість навчання2700 грн. Навчання здійснюється за власний рахунок або за рахунок факультету.

До припинення дії карантинних заходів навчання проводиться за дистанційною формою.

Зареєструватися на курс можна через он-лайн форму на цій сторінці сайту або за посиланням: https://tinyurl.com/nmkipo72

Групи формуються за фактично наданими заявками. Після надходження достатньої для формування групи кількісті заявок, на електронну пошту слухачам надсилається інформаційне повідомлення із запрошенням на навчання та подальшим алгоритмом дій.

З питаннями можна звертатися до Відділу підвищення кваліфікації НМК «ІПО»
за e-mail: pkv.ipo.kpi@gmail.com
або за телефоном:  (044) 204-99-63

Просимо розповсюдити цю інформацію серед співробітників Вашого Факультету/Інституту.

Реєстрація на програми підвищення кваліфікації обсягом 72 акад. год.
Контакти
Адреса: м. Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 1, енергокрило, офіс 40, кімната 1.

E-mail: pkv.ipo.kpi@gmail.com
Тел. (044) 204-99-63, (044) 204-99-65